Peodekoor

KATEGOORIA

________________________________

Näitan 1–20 tulemust 106-st

PEOTEEMAD POISTELE

Tänapäeval on igal emal võimalus olla oma lapse jaoks ideaalne peokorraldaja, kes toob tema unistused talle lähemale. Seda on ütlemata lihtne teha- kaubavalik ja peoteemad on meile kõigile õnneks nii kättesaadavaks tehtud, et meil ei jää muud üle kui võtta ainult internet lahti ja oma tellimus esitada.

Seda enam on lihtne, kui kõik ühe peoteemaga leiab ühest kohast, mis on väga mugav ja aitab emadel/isadel aega kokku hoida.

Oleme oma peoteemasid poiste jaoks hoolikalt valinud ja ikka lähtuvalt sellest, millist pidu ise oma lapsele sooviksime. Ehk meeldivad need ka teistele emmedele,issidele, lastele.

Meilt leiab peoteemasid nii väikestele kui ka suurematele poistele. Oleme püüdnud otsida kõikvõimalikke tooteid, et oleks võimalus luua sinu tähtpäevale terviklik lahendus. Toredat pidu!

Poiste sünnipäeva teemapeo ideed

Kui planeerimisel on väikese poisi sünnipäevapidu ja otsite ideid selle tõeliselt unustamatuks muutmiseks, olete õiges kohas! Vahet pole kas tegu on 13 aastase, 8 aastase või hoopis 3 aastase poisi sünnipäevaga, õige teema valimine võib tuua põnevust ja luua kaasahaarava kogemuse. 

Alates aktiivsetest ninjadest kuni kosmiliste seikluste ja kangelaslike tuletõrjeautodeni – on ilmselt palju teemasid, mis vastavad poiste huvidele. Sellised teemapeod tagavad sünnipäeva, mis on täis rõõmu ja meeldejäävaid mälestusi. Toome välja poiste sünnipäevapeo ideid, mis muudavad niigi erilise päeva tähelepanuväärseks pidustuseks.

  1. Muutke peokoht ninja-teemaliseks ägedaks paigaks. Kaunista mustade ja punaste värvide, rippuvate laternate ja ninjadest inspireeritud dekoratsioonidega. Korraldage mini takistusrada või lausa võitluskunstide demonstratsioon (nt läbi ekraani Youtube’ist). Julgustage külalisi riietuma ninjadeks ja kaasama neid tegevustesse, mis panevad proovile nende väleduse ja ninja-oskused. Näiteks mängutoas takistusraja aja peale läbimine! 
  2. Suurendage poja vaimustust universumi vastu korraldades kosmilise teemaga sünnipäevapidu. Kaunistage peokoht tähtede, rakettide ja galaktikatest inspireeritud kaunistustega. Kodus teemapeo korraldamisel looge kosmosejaama atmosfäär pimedas helendavate elementidega. Kaasake külalisi sellistesse tegevustesse nagu päikesesüsteemi õppimine ja planeetide nimetamine. See teema viib kõik galaktikatevahelisele seiklusele!
  3. Kui väike poiss unistab tuletõrjujaks saamisest, sütitab tuletõrjeauto teemaline pidu tema kujutlusvõimet veelgi! Peokohta saab dekoreerida punaste kärgpallide ning vastavates värvides õhupallikaarega. Koduhoovis pidu pidades saab veepritsidega teeselda tuletõrjujaid või mõelda välja lugusid erinevatest pääste operatsioonidest. See teema paneb teie poja tundma end oma sünnipäeval vapra kangelasena.

Kuidas muuta poiste sünnipäevad meeldejäävaks?

Valides poja sünnipäevapeoks põneva teema, saate luua meeldejääva elamuse, mis peegeldab tema huvisid ja kirgi. Olgu see põnev ninja-pidu, kosmiline kosmoseseiklus, kangelaslik tuletõrjeauto või hoopis midagi muud – külalisi köitvate ja meelelahutuslike elementide kaasamine on võtmetähtsusega. Nende põnevate teemade abil loote sünnipäeva, mida teie poeg ja tema sõbrad mäletavad veel aastaid! 

Lapse sünnipäeva meeldejäävaks muutmiseks on hea idee ka lisada elemente, mida keegi oodata ei oska. Näiteks kutsuda üllatusesineja! Lottemaa tegelased meeldivad kindlasti kõigile, nii lastele kui ka täiskasvanutele ja neid on võimalik enda lapse sünnipäevale kutsuda.

Shopping Cart
Scroll to Top