Peodekoor

KATEGOORIA

________________________________

Näitan 1–20 tulemust 89-st

PEOTEEMAD TÜDRUKUTELE

Tänapäeval on igal emal võimalus olla oma lapse jaoks ideaalne peokorraldaja, kes toob tema unistused talle lähemale. Seda on ütlemata lihtne teha- kaubavalik ja peoteemad on meile kõigile õnneks nii kättesaadavaks tehtud, et meil ei jää muud üle kui võtta ainult internet lahti ja oma tellimus esitada.

Seda enam on lihtne, kui kõik ühe peoteemaga leiab ühest kohast, mis on väga mugav ja aitab emadel/isadel aega kokku hoida.

Oleme oma peoteemasid tüdrukute jaoks hoolikalt valinud ja ikka lähtuvalt sellest, millist pidu ise oma lapsele sooviksime. Ehk meeldivad need ka teistele emmedele,issidele, lastele.

Hetkel leiab meie poest rohkem peoteemasid pisematele tüdrukutele kuid proovime seda lähiajal parandada ning tuua suuremat valikut ka suuremate laste jaoks. Toredat pidu!

Tüdrukute sünnipäeva teemapeo ideed

Kas plaanite oma väikese tüdruku sünnipäevapidu ja otsite ideid selle tõeliselt meeldejäävaks muutmiseks? Vahet pole kas planeerimisel on 13 aastase, 8 aastase või hoopis 3 aastase tüdruku sünnipäev – õige teema valimine võib luua aluse unustamatule tähistamisele. Järgnevalt toome kolm imehead näidet tüdruku sünnipäeva tähistamiseks. 

  1. Muutke oma kodu haldjateemalise peoga muinasjuturiigiks. Kaunistage peoala sillerdavate litritega linikuga, helgetes toonides ühekordsete nõudega ja haldjatest inspireeritud kaunistustega. Julgustage külalisi end vastavalt stiilile riietuma ja pakkuge neile lõbusaid tegevusi, nagu moeetendus või aardejaht, mille auhinnaks võivad olla näiteks need vahvad ajutised haldja tattood. See lummav peoteema paneb teie tütre oma erilisel päeval tundma end tõelise haldjana.
  2. Merineitsid on populaarne ja müstiline teema, mida armastavad paljud tüdrukud. Loo unistav atmosfäär pastelsete värvide, sädelevate kaunistuste ja merineitsiteemaliste ühekordsete nõudega nagu näiteks need taldrikud või söögiriistad. Serveerige tort või tassikoogid imeilusal merineitsi saba meenutaval alusel, üllatage lapsi mereteemaliste näomaalingutega ja võibolla isegi ühise merineitsi multifilmi vaatamisega. See maagiline teema viib teie tütre ja tema sõbrad fantaasia- ja imemaailma.
  3. Loominguliste tüdrukute jaoks pakub kunsti- ja käsitööteemaline pidu lõputut lõbu. Looge erinevad “töötoanurgad” materjalidega maalimiseks, joonistamiseks ja kasvõi ilusalongi mängimiseks. Tüdrukute sünnipäev ilusalongis kõlab nagu noore neiu unistuste pidu! Julgustage külalisi väljendama oma kunstilisi andeid ja looma oma meistriteoseid. See teema võimaldab individuaalset väljendust ja soodustab noorte osalejatega peol loovust. 

Kuidas muuta tüdrukute sünnipäevad meeldejäävaks?

On palju võimalusi maagilise sünnipäeva loomiseks, et tagada päev täis rõõmu, naeru ja väärtuslikke mälestusi.

Valides sünnipäeva peoks õige teema ja stiili, saab luua unustamatu elamuse, mis peegeldab sünnipäevalise huve ja isikupära. Võti on lisada elemente, mis külalisi ja sünnipäevalast köidavad ja lõbustavad! Tellige lapsele vahva kaunistatud tort või laske mõnel tuttaval peost videoklippe filmida. Tehke palju pilte ja muutke näiteks kingituste avamine ühiseks põnevaks ettevõtmiseks!

Shopping Cart
Scroll to Top